354
Kafkasör Film Akademisi & Garantialsat Gayrimenkul Yatırım A.Ş.'den Kamuoyuna Duyurulur..
 
Geçtiğimiz hafta içerisinde bazı internet haber siteleri ile ulusal gazetelerin internet sayfalarında Kafkasör Film Akademisi & Garantialsat Gayrimenkul Yatırım A.Ş. ortak yapımı "REİS" isimli sinema filmi projesi ile ilgili gerçeği yansıtmayan haberler yer almıştır.
 
Yalnızca "REİS" adlı yapıma ait resmi hesaplardan ilk defa tarafımızca paylaşılan film fragmanı kullanılmak suretiyle yapılan asılsız haberlerde, Film Yapımcısı Ali Avci ve Yapımcı Şirket Evrensel Medya şeklinde ifade edilmiştir. Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi "REİS" adlı sinema filminin "Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" kapsamındaki tüm yasal hakları Kafkasör Film Akademisi & Garantialsat Gayrimenkul Yatırım A.Ş.'ye aittir.
 
Haberde adı geçen şahıs ve şirketin "REİS" sinema filmi ile hiçbir ilişkisi bulunmamaktadır. Yazılı, görsel ve internet medyasında yapılan yalan ve gerçek dışı bu tür haberlere karşı tüm yasal hakların kullanacağı, ilgililer hakkında maddi ve manevi tazminat davası açılacağı tüm kamuoyuna saygı ile duyurulur.
 
Kafkasör Film Akademisi
Garantialsat Gayrimenkul Yatırım A.Ş.